Lublin: Komendant Wojewódzki Policji dziękuje związkowcom za współpracę i wsparcie w walce z pandemią.
W dniu dzisiejszym na ręce przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego Artura Garbacza wpłynęło pismo gratulacyjne, w którym Komendant Wojewódzki Policji insp. Artur Bielecki przesyła wyrazy uznania i podziękowania związkowcom, za bardzo dobrą współpracę ..