ilustracja

W dniu 18 czerwca na terenie “Stawu Młyńskiego” w Poznaniu kilkudziesięciu 👮👮👮👮policjantów i jedna 👮‍♀️ policjantka rywalizowało w zawodach wędkarskich. Zwycięzca 🥇osiągnął wynik ponad 5 kilogramów złowionych ryb🐟🎣 (informacyjnie – zawody odbywały się na zasadach “żywej ryby” – po zwarzeniu trafiły z powrotem do stawu)👍

2 miejsce 🥈w zawodach zajął – Tomasz 👮 Hodurek – również policjant SPPP Bielsko Biała, ponadto funkcjonariusz otrzymał Puchar🏆 za największą 🐟 rybę – karaś ponad 0,5 kg 💪

Najniższe miejsce na podium🥉 wywalczył Dariusz 👮 Kiełpiński z OPP Poznań – funkcjonariusz otrzymał również statuetkę dla najlepszego Wielkopolskiego Policjanta 💪

4 miejsce w zawodach zajął pan Franciszek Grupiński 👍

Agnieszka 👮‍♀️Wrona z OPP Poznań z ponad 4 kilogramami złowionych ryb zajęła 5 miejsce z w zawodach💪

W ceremonii wręczania wyróżnień🎁 pucharów🏆 nagród 🎁oraz podziękowań 🤝uczestniczyli:

– mł. insp. Andrzej 👮 Szary – Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego 👍 – mł. insp. Marcin 👮 Fornalik – Zastępca Dowódcy OPP Poznań 👍

– Pan Robert Nowak – Prezes Stowarzyszenia “Miłośnicy Doliny Cybiny” 👍

– Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów KP Tarnowo Podgórne asp. szt. Tomasz 👮 Klonowski 👍

– Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów SPPP Bielsko Biała st. asp. Mariusz 👮 Fender 👍

– Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów OPP w Poznaniu asp. Mateusz 👮 Przybyłowski 👍