VI Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu

ilustracja

Wicemistrzostwo „Policyjnej Drużyny Piłki Nożnej NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego” na turnieju w Drzonkowie!

14 kwietnia 2018 roku, odbył się „VI Turniej Piłki Halowej O Puchar Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu” w miejscowości Drzonków (Województwo Lubuskie). Łącznie w turnieju wystąpiło 9 drużyn reprezentujących różne formacje mundurowe.

Drużyna Policyjnych związkowców z Wielkopolski zajęła 1 miejsce w grupie, grając z drużynami:

-Straż Graniczna Poznań- Ławica

-Areszt Śledczy- Poznań

-Areszt Śledczy- Środa Wielkopolska

-Areszt Śledczy- Zielona Góra

W półfinale Policjanci pewnie pokonali drużynę Aresztu Śledczego z Ostrowa Wielkopolskiego 3:0 i awansowali do finału.

W meczu o mistrzostwo, padł bezbramkowy remis. Karne to loteria i szczęście dopisało drużynie Zakładu Karnego z Rawicza, który w tej rywalizacji wygrał 7:6

Medale oraz Puchary wręczył major Marek Grocholewski – Dyrektor Aresztu Śledczego w Zielonej Górze.
Skład drużyny Policjantów:

mł. asp. Krzysztof Nowak – OPP Poznań (PW) – kapitan drużyny
st. sierż. Dawid Krupa – OPP Poznań (1 KP)
st. post. Szymon Zdrojewski – OPP Poznań (1 KP)
sierż. Jakub Segieda – OPP Poznań (2 KP)
post. Domiknik Kalitka – OPP Poznań (2 KP)
sierż. Jacek Szymczak – OPP Poznań (2 KP)
st. sierż. Krzysztof Zastróżny – OPP Poznań (3 KP)
st. post. Patryk Struszczyk – OPP Poznań (4 KP)
post. Bartosz Szymczak – OPP Poznań (2 KP)
mł. asp. Marcin Klaszczyński – KP Poznań – Północ

Kierownik drużyny- mł. asp. Mateusz Przybyłowski

Słowa podziękowania na ręce Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu kolegi Dariusza Mieczyńskiego – składa drużyna Policyjnych związkowców.

Udział drużyny w turnieju był możliwy dzięki wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.