POLICJANCI NA STARCIE 8. BIEGU KONOPIELKI

ilustracja

Po raz kolejny białostoccy policjanci wzięli udział w Biegu Konopielki, który został zorganizowany w Juchnowcu Dolnym. W VIII edycji zmagań miłośników biegania, młodszy aspirant Marek Bułach zajął wysokie 2 miejsce w swojej kategorii.

W sobotę, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wzięli udział w 8. Biegu Konopielki. Zawody zostały zorganizowane w Juchnowcu Dolnym. Biegacze mieli do pokonania trasę o długość 10 kilometrów. Samo ukończenie biegu w tak trudnych, upalnych warunkach było dużym wyzwaniem.

Na linii startu zameldowało się 3 reprezentantów białostockiej komendy: młodszy aspirant Marek Bułach, aspirant sztabowy Daniel Pogorzelski oraz sierżant Maciej Lejdward. Najlepszym z naszych zawodników okazał się młodszy aspirant Marek Bułach, który zajął 2 miejsce w swojej kategorii. Marek pokonał 10 kilometrów w czasie 41 minut i 19 sekund.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!