Maraton w Dębnie

ilustracja

Po raz dziewiętnasty policjanci wspólnie z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski i świata uczestniczyli w maratonie w Dębnie. W trakcie 50 edycji międzynarodowych zmagań na starcie stanęło ponad 2500 zawodników, w tym ponad 70 policjantek i policjantów z całego kraju. Na najwyższym podium w kategorii indywidualnej policjantek stanęła Iwona Gnap z KSP, w kategorii indywidualnej policjantów złoty medal wywalczył Adrian Kępka z KPP Sławno, a ze startujących w maratonie reprezentantów województwa zachodniopomorskiego najlepszy był Krzysztof Biedrzycki z KPP Kołobrzeg.

Podczas gali finałowej, medale i nagrody wręczał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu nadkom. Marek Walczak, Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Szczecinie podkom.Monika Filipiak oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego  ZW NSZZP woj. zachodniopomorskiego asp.szt. Marian Boguszyński.