Szkoła Policji w Pile: turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Szkoły.

ilustracja

14 marca 2018′ odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Szkoły Policji w Pile.

W szranki o to trofeum stanęło sześć drużyn reprezentujących poszczególne kompanie. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Dodatkowe emocje, wynikające z regulaminu organizatorów, wzbudziła konieczność przebywania w trakcie całego meczu jednej kobiety.

Zwycięzcą turnieju zostali słuchacze reprezentujący kompanię 2. Na drugim stopniu podium rywalizację ukończyli reprezentanci kompanii 3 (grupa C), a na trzecim miejscu – kompanii 1. Kolejne miejsca zajęły drużyny: kompanii 3 (grupa A), kompanii 5 oraz kompanii 3 (grupa B).

Organizatorami tego stojącego na wysokim poziomie, pod względem sportowym, turnieju byli: Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beata Różniak-Krzeszewska, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Szkole Policji w Pile, kierowany przez asp. Przemysława Zublewicza oraz Zakład Prewencji i Technik Interwencyjnych.