Góra: 10 Bieg z Policją – FINAŁ

ilustracja

31 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 250 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty w związku z tym na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

Impreza ta rozpoczęła się 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów.

Ponad 250 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Impreza ta jest już na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

W kategorii NSZZP kobiet najlepszą zawodniczką okazała się: Anna Ficner. Drugie miejsce zajęła Joanna Woźniak-Cieślar, natomiast trzecia była Natalia Mazanek.

W kategorii NSZZP mężczyzn zwyciężył Łukasz Oślizło. Wicemistrzostwo zdobył Arkadiusz Połeć. Miejsce trzecie zajął Maciej Wojciechowski.